Zuraw Gdańsk

logoz

Już 17 września odbędzie się Turniej dla dorosłych “DBAJ O ZDROWIE pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki

Początek roku szkolnego to dobry moment na powrót do aktywności fizycznej nie tylko dzieci. Dorośli również mogą rozpocząć wrzesień od solidnej dawki sportu i temu służy Turniej dla dorosłych “DBAJ O ZDROWIE”. Rywalizacja dorosłych uczestników rozpocznie się już 17 września. Chętni mogą się zgłaszać telefonicznie. Numer telefonu do zgłoszeń to 509 610 484.

Zasady Turnieju dla dorosłych są bardzo zbliżone do tych obowiązujących dzień wcześniej podczas rywalizacji dzieci. W Turnieju łącznie weźmie udział 8 zespołów. Te zostaną podzielone na dwie grupy po 4 zespoły. Drużyny, które zajmą miejsca 1 lub 2 zagrają  w półfinale i będą walczyć w strefie medalowej. Z kolei drużyny z miejsc 3-4 będą walczyć o miejsca 5-8. Każdy mecz będzie trwać 15 minut. Gra 6+1 będzie się odbywać równocześnie na 4 boiskach.

Zapewniona zostanie obsada sędziowska i pomoc medyczna. Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy i puchary. Każdy z uczestników otrzyma również ciepły posiłek. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się