Zuraw Gdańsk

logoz

European U19 Pairs Speedway Championship Final w Pile. Bilety w sprzedaży online

Już 22 czerwca do Piły przyjadą młodzi zawodnicy, którzy będą walczyć w Mistrzostwach Europy Par do lat 19. Rywalizacja na stadionie Polonii Piła rozpocznie się w sobotnie popołudnie o godzinie 16.00. Bilety są już w sprzedaży online. 

Ostatnie edycje

Mistrzostwa Europy Par do lat 19 organizowane są od roku 2021. Obecna formuła zawodów zastąpiła funkcjonujący wcześniej Puchar Europy Par U19. Pierwsza edycja odbyła się w 2021 roku w Gdańsku. Nad morzem najlepsza okazała się reprezentacja Łotwy. Polacy w składzie: Mateusz Cierniak, Bartłomiej Kowalski, Michał Curzytek wywalczyli srebro. Brąz trafił w ręce Brytyjczyków. Rok później, w Rydze Polacy zrewanżowali się Łotyszom, wygrywając przed ich publicznością. Dokonali tego: Oskar Paluch, Wiktor Przyjemski i Franciszek Karczewski. 

Przed rokiem zawodnicy rywalizowali w Pardubicach. Tam drugie złoto z rzędu trafiło w ręce Biało-Czerwonych. Damian Ratajczak, Jakub Krawczyk i Oskar Paluch pokonali kolejno Duńczyków i Szwedów.

 

[gdlr_core_button button-text=”KUP BILET” button-link=”https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/mistrzostwa-europy-zuzel” button-link-target=”_blank” margin-right=”20px”]

 

Zapraszamy do Piły

W czerwcu zawody tej rangi rozegrane zostaną w Polsce po raz drugi w historii. Gospodarze zmierzą się w Pile z reprezentantami Czech, Danii, Szwecji, Niemiec, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Biało-Czerwoni z pewnością będą celowali w trzecie złoto. Czy uda się ten cel zrealizować? Tego dowiemy się po rozegraniu 21 wyścigów.

Warto kibicować Biało-Czerwonym oraz innym żużlowcom z Europy na stadionie. Rozpoczęła się już sprzedaż wejściówek online. Można je kupować na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl. 

 

[gdlr_core_button button-text=”KUP BILET” button-link=”https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/mistrzostwa-europy-zuzel” button-link-target=”_blank” margin-right=”20px”]

 

Ceny biletów

TRYBUNA GŁÓWNA (miejsca numerowane)

NORMALNE – 60 zł

ULGOWE – 45 zł (młodzież szkolna od 8 lat w górę, ucząca się w szkołach podstawowych, średnich oraz studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny, pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach opiekuna

 TRYBUNA START (sektor I, miejsca numerowane)

NORMALNE – 50 zł

ULGOWE – 35 zł (młodzież szkolna od 8 lat w górę, ucząca się w szkołach podstawowych, średnich oraz studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny, pod warunkiem zajęcia miejsca na kolanach opiekuna

Pozostałe Sektory

NORMALNY – 25 zł   

ULGOWY – 15 zł (młodzież szkolna od 8 lat w górę, ucząca się w szkołach podstawowych, średnich oraz studenci do 25 roku życia, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje)

Dzieci do lat 7 włącznie (pod opieką osoby dorosłej) – wstęp bezpłatny.

Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 10 czerwca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Mistrzostwa Europy Par do lat 19”.